O nas

Pomorskie Biuro Inspektorów Ochrony Danych to firma stworzona przez dobrych znajomych, którzy od wielu lat zajmują się bezpieczeństwem informacji. Wszystko zaczęło się od studiów politologicznych, na których poznali się pomysłodawcy projektu, czyli Piotr i Klaudia. Po studiach ich drogi  sporadycznie przeplatały się w trakcie wieloletniej pracy zawodowej w sektorze bezpieczeństwa. Oboje byli związani z bezpieczeństwem informacji, dlatego postanowili kontynuować prace nad budowaniem sprawnego systemu bezpieczeństwa informacji. Ponownie spotkali się na studiach, tym razem doktoranckich. Ich wspólna pasja i chęć naprawy świata, doprowadziły do założenia firmy, która przekształciła marzenia w rzeczywistość.

W wyniku wieloletniej pracy zawodowej oraz naukowej spotykali osoby z dużym doświadczeniem w różnych sektorach w dziedzinie bezpieczeństwa informacji, które teraz tworzą zgrane zespoły branżowe w naszej firmie.

Dzisiaj jesteśmy dobrze prosperującą firmą, dla której podstawą jest doświadczenie i profesjonalizm a naszą misją jest stworzenie sprawnego systemu bezpieczeństwa informacji w biznesie, sektorze usług publicznych oraz administracji.

Oczywiście oprócz pracy, nasz zespół kładzie duży nacisk na rozwój naukowy. Uczestniczymy w licznych konferencjach naukowych i seminariach, w roli prelegentów oraz słuchaczy, piszemy artykuły naukowe. Działalność ta pozwala nam na tworzenie platformy wymiany doświadczeń, która bazuje na najnowszych rozwiązaniach organizacyjnych i technicznych.

PBIOD jako dostawca usług szkoleniowych i doradczych, poza wiedzą z zakresu bezpieczeństwa informacji, musi spełniać szereg wymagań, aby móc zapewnić najwyższą jakość usług. Absolutnym standardem dzisiaj jest posiadanie odpowiednich dla rodzaju działalności certyfikatów ISO. Certyfikacja ISO dla usług szkoleniowych obejmuje między innymi normę ISO 9001:2015 system zarządzania jakością.
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom wdrożyliśmy normę ISO 9001 aby zwiększyć jakość świadczonych przez nas usług szkoleniowych i doradczych.