Zarządzanie innowacją w otocz. organizacyjnym
2 stycznia 2020
Bezpieczeństwo pracy zdalnej
8 kwietnia 2020

W związku z wejściem przepisów dotyczących ochrony danych osobowych, rozpoczęły się poszukiwania ekspertów w tym zakresie. Obecnie procesy rekrutacyjne na stanowisko IOD trwają w całej Polsce. Oferty pochodzą z różnych branż, a ciekawe ogłoszenia zachęcają do aplikowania. W skali kraju zapotrzebowanie na inspektorów wynosi nawet 50 tysięcy, a jak pokazują obserwacje rynku – zainteresowanie firm ekspertami w tej dziedzinie nie maleje.

Nie czekaj i zostań Inspektorem Ochrony Danych już dziś!

Pomorskie Biuro Inspektorów Ochrony Danych wraz z partnerem biznesowym Gdańską Szkołą Wyższą otwierają nabór na studia podyplomowe 2-semestralne Inspektor Ochrony Danych Osobowych.

Celem studiów podyplomowych jest kształcenie:

  • osób wykonujących funkcję Inspektora Ochrony Danych Osobowych na podstawie obowiązującego od 25 maja 2018 r. Rozporządzenia RODO;
  • osób, które obecnie lub w przyszłości zamierzają specjalizować się w zagadnieniach ochrony danych osobowych i prywatności, w tym inspektorów ochrony danych osobowych.

Korzyści
Absolwent będzie przygotowany do pracy pod względem organizacyjnym i funkcjonalnym w pionach bezpieczeństwa administracji publicznej, a także w przedsiębiorstwach i firmach prywatnych, które praktycznie wszystkie, po wejściu do stosowania Rozporządzenia RODO, będą musiały powołać Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Program kierunku
170 godzin w czasie 10 zjazdów w ciągu 9 miesięcy nauki

Dowiedz się więcej